28.3. edison, keltapaita

sinä keltapaitainen söpöliini.. en tiedä katsoitko edes minua ja jos katsoit niin oliko se sillä silmällä vai sen takia että kenties huulipunani meni pitkin poskia mutta jos sinullekin jäi kutina... :D
2318
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minkänäköinen olen :)?

Äänestä
  • no johan oot ulapalla jollet tiedä minkä näköinen olet :D

    semmonen söpönen, vaaleat hiukset, aika urheilullisen oloinen, pitkä (kai, paha sanoa kun molemmat istuttiin) ja aika vakavan oloinen.. kaipaat selkeästi hymyjä elämääsi :D

    istuitte siinä tiskillä hetken aikaa..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuoppisella käynyt kirjoitti:

sinä keltapaitainen söpöliini.. en tiedä katsoitko edes minua ja jos katsoit niin oliko se sillä silmällä vai sen takia että kenties huulipunani meni pitkin poskia mutta jos sinullekin jäi kutina... :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu