Joskus ei voi kun ihmetellä. Varmasti moni sen suolensa huuhtelee ennen kun sorvaa peppuun.
Mutta kyllä ajatuskin siitä, että seksi alkaa sillä, että toinen tai molemmat ruuttaa vettä rektumiin ja sitten vääntää vuorotellen vesipaskaa.. on kyllä kaiken halun sammuttava toimenpide. Vähän sama kuin esileikkiin kuuluisi vaikka pyykinpesu tahi mattojen tamppaus.. ei oikeen nappaa. Mutta meitä on moneksi, ei voi muuta sanoa.
Mutta kyllä ajatuskin siitä, että seksi alkaa sillä, että toinen tai molemmat ruuttaa vettä rektumiin ja sitten vääntää vuorotellen vesipaskaa.. on kyllä kaiken halun sammuttava toimenpide. Vähän sama kuin esileikkiin kuuluisi vaikka pyykinpesu tahi mattojen tamppaus.. ei oikeen nappaa. Mutta meitä on moneksi, ei voi muuta sanoa.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Minä en ainakaan huuhtele peppua ennen kun sorvaan peppuun.Eukko kyllä huuhtelee peppunsa mutta en minä ole siinä vieressä katsomassa kun hän vääntää "vesi paskaa" joten ei se haluja vie.Suolihuuhtelu ei siis
ainakaan meillä kuulu esileikkiin.Eikä eukko minulle
ilmoittele milloin on menossa pesuhommiin.
Mua kans häiritsee, ku nainen pesee vehkeensä ennen seksileikkejä. Kuka viittii nuolla just pestyä toosaa. Eihä se maistu edes pimpalle, ku ei siel oo vanhoja jäämiä. Kyl siin halut hälvenee, ku hana aukee.
Olen Käsi Suihkun kanssa samaa mieltä että anaalin peseminen vie halut.Perseen pitää olla ihan paskanen
korkeintaan Wc-paperilla hyyhitty.
nyt puhut vähän mutta asiaa,pitää sen peäreiän penelle paskalle tuoksuu
Itse kokeilin huuhtelua juuri tämän palstan "innoittamana" ja täytyy myöntää että tuntui jännän hyvälle. Siis kevyesti vettä sisään suihkunletkulla... Ei ollenkaan niin sottaista puuhaa kuin voisi luulla. Onko muita hulluja jotka ovat kokeilleet ja uskaltavat myöntää?
Kyllähän se emännänkin peppu mukavammalta puhtaana tuntuu, tai kuka kenekin kanssa peppuseksiä harrastaa.
Viisastelijat saa jättää vastaamatta.
ja jos pitää niin paljonko?
Säädä veden virtaus hanasta sellaiseksi, että tulee vaikkapa desilitra sekunnissa. Paina käsisuihkun suutin vasten peräaukkoasi tiukasti. Anna sulkijalihaksen rentoutua ja paina suihkun kahvasta. Vesi virtaa hitaasti sisääsi. Muutaman sekunnin kuluttua ota suihku pois ja päästä vesi ulos. Huuhtele peba vesisuihkulla ja uusi käsittely.
Käytön jälkeen puhdista suikun pää pyyhkimällä sormella veden virratessa. Kun laitat suihkun telineeseen niin sumuta sen suutinosa neoamiseptilla niin bakteerit kuolevat.
Hyi helvetti... En kyl enää ikinä mee kylässä suihkuun jos isäntäväki on siellä työntäneet suihkun perseeseensä. Kiva siinä sitten pestä itsensä "puhtaaksi"... Voisin varmaan vaikka kostoks alkaa paskantaa kahvikuppeihin, joista vieraat juo. Tiskaan vaan vähän sormella ennen tarjoilua.