Kuinka

Onko nuorten aivot täysin lahot. Kuka äänestää veltto virtastasta. Jos äänestäisin velttoa menisin äkkiä lääkärin pakeille. Silloin olisi aivoissa paljon vikaa.
3164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

voimamies jäi. on ikävä tonia.

Äänestä

psykologi? Ihan tosi juttu. Olen lukenu hänen haastattelunsa. Olet hyvissä käsissä, jos häntä äänestit.

Äänestä

..koskaan halua äänestää mitään leipäpoliitikkoa joka ei ole koskaan tehnyt muuta kuin ollut joku kirotun poliitikko.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Kehtaatte kirjoitti:

Onko nuorten aivot täysin lahot. Kuka äänestää veltto virtastasta. Jos äänestäisin velttoa menisin äkkiä lääkärin pakeille. Silloin olisi aivoissa paljon vikaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu