Muista!!!!!!!

Huomenna on aprillipäivä jolloin saa?
5322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Saa mitä???

Äänestä

metkut mieleen! Kukas keksii parhaan aprillipilan, vois melkeen kilpailun panna pystyy!

Äänestä

kirkkopuistikossa valio jakaa ilmaista maitoa 10,000 litraa, piimää jaetaan kunnes se loppuu.Voeta saa kolpakollisen punnitsematta.HUOM!Omat tonkat mukaan.Tämä tilaisuus vain 1.3-07

Äänestä
  • uskalla tulla tänne huomenna ollenkaan... meikää viedään ku litranmittaa joka välissä;)))

    Äänestä

hmmm.pidetään mielessä....

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


mejuu kirjoitti:

Huomenna on aprillipäivä jolloin saa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu