Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

TotoTV-ravit Kaustisella

10374
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

kaustisella jaetaan ylimääräistä bonus rahaa.

Äänestä

nikula.
1,3,5,9,10,12
1,5,7,10
1
7,8,9,10,12
-----------
24€

Äänestä
  • Auraus tuntuu tänään varmemmalta varmavalinnalta kuin tuo kolmoskohde. Eiliset kutos rahat pistetään tännän haisemaan!

    Äänestä

  • ........ kirjoitti:

    Auraus tuntuu tänään varmemmalta varmavalinnalta kuin tuo kolmoskohde. Eiliset kutos rahat pistetään tännän haisemaan!

    suomenhevosten lähdöt ovat mielestäni aina arvaamattomampia siksi näin,en laittanut eilistä voittoan tähän,minulla on kummallekin omat pelikassat,vasta v5 ja v75 peleihin jaan ne.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


pelisilmä kirjoitti:

http://www.kaustisenravit.fi/kaustinen/fi/index.php?we_objectID=2244&view=vihjeet

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu