Strippari Turusta?

Hei,

Etsitään naista strippaamaan kesäkuun alussa järjestettäviin polttareihin.

Jätä meili.os. niin otan yhteyttä.

Kiitoksia
71403
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

mitäköhän tuleva morsmaikku ajattelee moisesta ideasta. tai mietippä ite mitä meinaisit jos tuleva vaimosi kävisi mieshuoralla.
sika!

Äänestä
  • Siis, todellakin etsitään Stripparia polttareihin ei maksullista naista.

    Kiitoksia

    Äänestä

  • Polttarit kirjoitti:

    Siis, todellakin etsitään Stripparia polttareihin ei maksullista naista.

    Kiitoksia

    Tarjoamme teille menestystuotettamme Stripparikakkua polttareihinne. Yhtiömme on perheyritys, jonka tuotteet ovat perinteisesti valmistettu luonnonmukaisin menetelmin ja raaka-ainein. Kakku valmistetaan tuoreista oman kanalan munista ja itse jauhetuista biodynaamisista jauhoista. Kuorrutus on meiän Mansikin kermaa ja marjat omista pensaista. No niistä nyt kukaan välitä, mutta kakun sisus on ehtaa luomua: "Stripping grand old lady" vankalla kokemuksella ja ammattitaidolla. Elikä tahtoo sanoa, että meiän isoäiti hoitaa nämä kakustapomppaamishommat ja shokeerava vaikutus on taattu. Hänellä on ikää 97 vuotta, joten morsiamet tykkäävät kovasti tästä mallista. Paikallinen VPK tulee varmistamaan, että herravieraat polttariseurueessa eivät syty aivan hurjaan roihuun esityksen aikana. Isoäiti on nimittäin kova polttelemaan sikareita.
    Yhteystiedot saa kunnanvirastosta.

    Äänestä

tuoko on oikea tapa juhlistaa avioon menoa,käydä vielä vieraissa ennenkö luvataan rakastaa ja kunnioittaa toista elämän loppuun asti!!!!!!?????
varokaa vaan ettette tuhoa tulevan sulhon loppuelämää häiden peruuntumisella ja rakkaan menettämisellä!en ole koskaan ymmärtänyt tuota "vierasta lihaa "ennen avioliittoa.se ei ainakaan onnea lisää tulevassa liitossa,että hei,miettikää vielä ja keksikää jotain fiksumpaa ja persoonallisempaa.

Äänestä
  • Onkos se parempaa (liha) avioliiton aikana?

    Äänestä

  • Onkos se parempaa(liha) avioliiton aikana? Jos ei "kerta" vielä ennen.

    Äänestä

  • uudestaan. Olivat etsimässä STRIPPARIA, eivät viime hetken panoa...

    Jopa näin naisena ymmärrän polttareissa olevat stripparit...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Polttarit kirjoitti:

Hei,

Etsitään naista strippaamaan kesäkuun alussa järjestettäviin polttareihin.

Jätä meili.os. niin otan yhteyttä.

Kiitoksia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu