ETSIN...

Hyvännäköinen blondi turusta....jos löytyy yhtään ni vastaa...
51920
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Täällähän minä!!!

Äänestä
  • no moi :D

    Äänestä

  • :D.... kirjoitti:

    no moi :D

    moi moi!!! ;)

    Äänestä

etsijälle taitaa jo tässä vaiheessa kelvata luonnonmusta nainen. Ne blondit ei kuiteskaa ole aitoja. Iästäsihän ei ollu puhet. Ota yhteyttä jo ja heti

Äänestä
  • minäkin oon ollut aito blondi joskus. Eikä siitä niin kauaa olekaan. Mutta ikä tummensi parissa vuodessa. Tai vesijohtovesi, missä on jotain aineita. Älkää ihmiset panetelko blondeja, tuskin aivoihin vaikuttaa muuta kuin hiusväri, mikä imeytyy päänahan kautta ja myrkyttää aivotoiminnot. Mäkin oon ollut aina yhtä tyhmä, ennen vaaleena ja nykyään tummempana. Tämän on moni sanonut.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


VIELÄKIN... kirjoitti:

Hyvännäköinen blondi turusta....jos löytyy yhtään ni vastaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu