Ari 0,52 prommillen tayyijuoppoudellaan vaiko Kristian 1,27 promillen törkeällä rattijuoppoudella.
Täytyy kaikkia Kristianfaneja onnitella sitä, että Kristian voitti sittenkin Arin oikein turvan mitalla ja vieläpä näin postuumisti, kisasta putoamisen jälkeen!
Täytyy kaikkia Kristianfaneja onnitella sitä, että Kristian voitti sittenkin Arin oikein turvan mitalla ja vieläpä näin postuumisti, kisasta putoamisen jälkeen!
Vastaukset 4
Vanhimmat
Tuskin sekään "kuivana" ole pysynyt
hohhoijaa....Alkoholisti on se joka käyttää tietyn määrän alkoholia tietyssä ajassa, eli siis jos juo joka päivä esim. pari paukkua jotain....näin olen käsittänyt.
Kuinka moni täällä kirjoittelevista mahtaa tunnustaa juoko vaiko ei...
Kristian ja Ari käyttävät alkoholia kumpikin, se että on sattunut noita mokia kummallekkin, ei tietysti ole mikään mukava asia, mutta uskon että ovat ottaneet opiksi noista jutuista.
Mitä varten me täällä jauhamme siitä ovatko he juoppoja????? tai kumpi on juopompi?????
Kuinka moni muu maamme ykkösartisteista esim. on juoppo?? En näe mitään järkeä lähteä tuomitsemaan Aria ja Kristiania heidän juomisistaan, saati sitten Annaa, joka on vielä tosi nuori.
Viidakossa on sanonta: Hullu saa olla, muttei pöliä.
Juoppo saa olla, muttei rattijuoppo, se on pöliä.
tollasii lukemii edes kehtais mainita.
Mut roistoja molemmat, kännissä kun ei vaan saa ajaa.