merja ällä

..mikset vastaa sähköpostiini ? asia on todella tärkeä!
4454
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Enpähän kerkeä vastata nyt kun on muut mielessä. Moii!!

Äänestä
  • mutta kun mulla ja mepalla on sama mies ....

    Äänestä

  • ja heippa kirjoitti:

    mutta kun mulla ja mepalla on sama mies ....

    sama mamma :-)

    Äänestä

voi sitä poloista joka meidät on sekoottanu, liekö mertsin syy, että rakkaus on kyy

Äänestä

Kommentoi aloitusta


turusta tukholmaan kirjoitti:

..mikset vastaa sähköpostiini ? asia on todella tärkeä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu