Mariko

päin? Vai vatsa pömpöttää tuossa iltapäivälehden kuvassa?
http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1345108
82648
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Marikolla on aina ollut tuon malliset "vatsalihakset". Heti kun yksi kilpailija on raskaana, niin aletaan ziigaamaan, jos olis toinenkin. Vastahan Ellan huhuttiin olevan raskaana. Kukahan seuraavaksi?

Äänestä

joo tuskin mariko raskaana on. Hänellähän on aina ollut hieman ylimääräistä ja nyt tämän ohjelman aikana vatsa on kiinteytynyt, mutta pieni pömppis on sinne jäänyt, mulla on samanlainen x).

Äänestä

Voi luoja *reps*
Ei ole edes lähelleenkään raskaan masun näköinen
Kaikillahan lihasten välissä tuollainen on,mullakin ^^

Äänestä

Mikäs hiton rautakanki pojalla on taskussa?

Äänestä
  • Kohtu on vaan muljahtanut taskuun.

    Äänestä

  • villi veikkaus kirjoitti:

    Kohtu on vaan muljahtanut taskuun.

    Laiskuutta, ihmiset, laiskuutta.

    Äänestä

Et tosiaan taida tietää miltä raskaus näyttää?!? Herranjestas, Mariko ei ole mitään pienintä/sirointa tyyppiä, mutta mahtava kroppa sillä on. en olisi uskonut että noin timmi. hänessä on lihasta, ja hieman jäljellä olevaa rasvaa,mitä on jäänyt. kuten meillä kaikilla enemmän tai vähemmän. ja tuo alavatsa on yleensä,kuten varmaan marikollakin heikommassa kunnossa kuin ylävatsan lihakset.

Äänestä

...ei toki pieniin päin, hyvin muodostuneet vatsalihakset vain.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pieniin kirjoitti:

päin? Vai vatsa pömpöttää tuossa iltapäivälehden kuvassa?
http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=1345108

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu