Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kokeilkaapa tätä

Ostatte kaupasta vaikka hiillosmakkaran tai jos olet vailla isoa,niin osta lenkkimakkara. Sitten kotiin ja lämmittämään hiukan makkaraa ja lopuksi laita kortsu siihen päälle. Toivon hekumallista nautintoa,kannattaa kokeilla.
911910
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

jep ja sen jälkeen sen voi vielä syödä!!!

Mutta ei se tietenkään mitenkään epäilyttävää ole, jos ostaa hiillosmakkaraa ja paketillisen kortsuja.

Äänestä

haluaisin kokeilla tätä, mutta ei ole kortsuja, ja olen niin nuori etten kehtaa mennä ostamaankaan :/ mitä tehdä?

Äänestä
  • ..............

    Äänestä

  • Pitkulaisia palloja kirjoitti:

    ..............

    tuota voisinkin kokeilla :D

    Äänestä

Kortsun sisään makkara ja sisään vaan. Ihan sama onko mies vai nainen, eli etu- vai takaressu.

Kävellessä se kiihottaa niin jumalattomasti ja kun nälkä reissussa yllättää, niin sopivan lämpöinen makkara on valmiina syötäväksi.

Hyvä vinkki!

Toinen hyvä vinkkki on tuorekurkku.

Valitse kaupasta sopivan kokoinen ja muotoinen kurkku. Katso, että sen toinen pää on täysin sileä. Laita kurkku mikroon tai mieluummin kuumaan veteen ja anna sen lämmetä sopivaksi.
On muuten tosi hyvä ja luomun tuntoinen hieromasauva. Sopivan jäykkä ja sopivan kova, mutta joustaa vähän ja koonkin voi valita. Kertakäyttöisenä ei maksa paljon mitään. Voi käyttää paljaaltaankin voitelun kera ja kestää työnnellä aika rajustikin. Pehmenee sopivasti käytössä. Pestynä ja kuorittuna voit käyttää sen ruokana...

Äänestä

Valtava määrä on lukenut viestin mutta noin vähän kommentteja.Uskon että useampi nainen tuosta lukijamäärästä on kokeillut kaikessa yksinäisyydessä makkaralla tyydytystä.Nyt olisi aika tuoda enemmän julki kokemuksia.

Äänestä
  • Voiko ihan tavallista "pakastepussia", yms. muovipussia käyttää "kortsuna"?? Tarkoitan, että onko siitä jtn haittaa?? siis ei tietenkään peniksen päällä vaan, esim. makkaran.

    Äänestä

  • 11029 kirjoitti:

    Voiko ihan tavallista "pakastepussia", yms. muovipussia käyttää "kortsuna"?? Tarkoitan, että onko siitä jtn haittaa?? siis ei tietenkään peniksen päällä vaan, esim. makkaran.

    onko pussissa (prässi)saumoja,jotka tekevät käytössä haavoja.
    Käytössä taitaa olla mahdollisimman ohuet parhaimpia,rapisevaa ainetta olevat kahisevat varmaan mukavasti..
    Ei muuta kuin ohutta muovia oleva pakastepussi sen esineen päälle ja muotoile pussi sen muotoiseksi.Teippaa ylimääräiset osat yhteen tiukasti toisesta päästä,niin helpompi käytössä.
    siihen käy myös tuorekelmu,ns siniset roskapussit yms.
    Muista käyttää reilusti liukastusainetta haavaumien ehkäisemiseksi...siihen löytyy varmasti kotoa jotain sopivaa: ruokaöljy,kosteusvoide,ihon perusrasva ja sylki.
    Älä käytä mitään lääkevoiteita,ne jos mitkä kirvelee väärässä paikassa.
    Kun rohkeus riittää,niin kondomeja ostamaan vaikka huoltoasemalta,kioskilta tai ruokakaupasta.Vimeksi mainitusta löytyy ainakin vesiliukoista liukuvoidetta,joka tulee enemmän kuin tarpeeseen "sisäharjoituksissa"
    Kaikkia vihanneksia voi käyttää ilman muovipussia, edellyttäen,että ne on pesty huolellisesti ennen käyttöä.Niitä voi muotoilla haluamansa kokoiseksi (esim. kesäkurpitsa) ja poistaa terävät kohdat helposti.
    Muistakaa tärkein..kosketelkaa itseänne ilman kiirettä. ;)

    Äänestä

Suur kiitos vinkistä.Kokeilin ensin sillä hiillosmakkaralla,sain hyvät orgut.Sitten ruokahalu kasvoi,menin kauppaan ja ostin lenkin,apuaaaaa,olipas sellainen kokemus että meinasi pää räjähtää,alapää räjähtikin suuresta nautinnosta.
Nyt saan nauttia ihanasta tyydytyksestä kun miehelle on tärkeämpi suhde alkoon.Vielä kerran KIITOS!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


makkaran ystävä kirjoitti:

Ostatte kaupasta vaikka hiillosmakkaran tai jos olet vailla isoa,niin osta lenkkimakkara. Sitten kotiin ja lämmittämään hiukan makkaraa ja lopuksi laita kortsu siihen päälle. Toivon hekumallista nautintoa,kannattaa kokeilla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu