olen juuri saanut tälläistä postia!
S Lähetetty Lähettäjä Aihe Kt
null null null null
null null null null
null null null null
null null null n
En ole avannut vielä noista ensimmäistäkään, mutta miten toi on mahdollista?
S Lähetetty Lähettäjä Aihe Kt
null null null null
null null null null
null null null null
null null null n
En ole avannut vielä noista ensimmäistäkään, mutta miten toi on mahdollista?
Vastaukset 17
Vanhimmat
koitin poistaa ne roskiin, ei onnistu, silloin se näyttää vaan erroria! Eli nyt ne on ja pysyy siinä sähköpostisivullani. Kellonaikakin on "null". On tämä nyt kans perkuttia!
ainakin 20 vastausta tähän aloitukseeni, vaikkei täällä näy kuin omat tekstini. Saakuttia kans, kuka pelleilee?
Miten saat rekkaamattomana vastauksia spostiin?
kun laitan sähköpostiosoitteeni tuohon sähköpostiosoiteriville. Laitan siksi että löydän nopeammin sitten itselleni tarkoitetut vastaukset.
että jollekulle tuli fiba ja kirjotti sun ossan? Tai kokeili osuuko arvaus?
niinkin, joskus on käynyt niin, että joku sai vastauksen ja vastaus tulikin minun osoitteeseeni. Ainoastaan seriffi voi tietää kenellä on mikäkin osoite, nimittäin siitä että jos joku, kuten minä olen ilmoittanut omalla osoitteellani jonkun viestin asiattomaksi. Nykyään en ilmoita enää asiattomaksi ja sähköpostiosoitettani tänne olen sen tapahtuman jälkeen vaihtanut. Taidanpa taas tehdä saman homman! Katsotaan pysyykö perässä!
aika varmasti virus koneellasi :( Ei tässä avauksessa ole kuin nuo kolme kirjoittamaasi viestiä.
voi vitsi. Kauan kesti, ennen kuin sain ne viestit poistetuksi ja hävitetyksi. Erroria näytti siinäkin. Kakara sanoi että suomi24 sivu olisi hakkeroitu ja siksi kävi näin. Tiedä sitten onko totta, jollei kellekkä muulle käynyt samalla tavalla?
minulle ole käynyt noin, en kyllä koskaan kirjoita sähköpostiosoitettani tuohon riville. Suomi24:n kautta tuo viesti on ilmeisesti tullut. Kannattaa varmasti toimia noin kuin tuossa alempana neuvotaan. Toivotaan että saat koneen puhdistettua.
tullut enempää. Nyt en sitten löydä kuin suurennuslasin kanssa, kuka minulle on vastannut ja missä, kun en laita osoitettani tuohon riville.
minäkin koko sähköpostini, siellä ei ole enää mitään luettavaa uteliaille.
arveletko että joku voisi murtautua sähköposteihin....?
ei vara venettä kaada. :)
ota nyt ihmeessä pois se sähköpostiosoite sieltä riviltä! Sitten suljet kaikki avoimet nettisivut ja pyöräytät kaikki mahdolliset virustorjunta/etsintä/poisto-ohjelmat mitä sul on koneella. Päivitä ne ensin ensin! Sitten käynnistätä uudelleen ja katot mitä tapahtuu.
pois, mutta hankalaksi menee sitten tämä vastaileminen, kun en heti löydä missä minulle on vastattu. Sivut suljin jo, ei ollut kuin yksi ylimääräinen sivu auki ja sekin oli sähköpostisivu.
ett sinulla on virus koneessasi. Päivitä virusturvaohjelmasi, etsi troijalainen ja hävitä se.
joku pitää sinua täysin nollana. Käännä kone ylösalaisin ja ravista, niin ne putoavat lattialle, jolta voit lakaista ne kompostiin.