ON SE KYLLÄ YKS PERKELE

TÄÄLTÄ SAATANA HÄVIÄ!
KOMMUNISMI ON OKSETTAVINTA PASKAA MITÄ MAA PÄÄLLÄÄN KANTAA!
3287
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ai et sä oot sit kauhee... "oksettavinta paskaa"? Kui sä uskallat heittää tollast läppää ...voi hurja! Oot sä kuule palstan ekaks best karju...rrrrrrrrr!

Äänestä

Kun nuolee saksalaisten sotilassaappaita, saattaa tulla kieli kipeäksi. Puna-armeija murskasi fasismin 40-luvulla, joten turhaan sinä enään sitä haikailet.

Äänestä
  • ainakaan yksin olisi pystynyt voittamaan. Se oli vain osa liittoutuneita. Ja vaikka fasismi loppui Saksasta niin sehän jatkui sitten Neuvostoliitossa sen kaatumiseen asti. Eli pelkkä myytti tollaset heitot.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


JOS EI NÄÄ RYSSÄT kirjoitti:

TÄÄLTÄ SAATANA HÄVIÄ!
KOMMUNISMI ON OKSETTAVINTA PASKAA MITÄ MAA PÄÄLLÄÄN KANTAA!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu