Jortikka on sika

Kyllä jortikka tempun teki kun tepsiläiset petti, jortikka on täys sika että olkaahan nyt jokerit tyytyväisiä kun pölläsitte tepsin valmentajan..
4179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hei lande, apinat pölläs meidän valmentajan!! ja apinat on ääliömöinen ifk, jos et tienny!Hävettää, et se pelaa liigassa! JORTIKKA TERVETULOA!

Äänestä
  • Hei moskovan esikaupunki slummissa asuva (=helsinkiläinen), Aravirta oli JYP:in valmentaja, ei hylkeiden(=jokerien)

    Äänestä

  • pätkiikö muisti?mistäköhän noi pellet pölli Summasen&Westerlundin,jos ei sattumalta naapureilta?eli,pää kiinni,tonttu!
    sitä paitsi ei HIFK sitä pölliny ,Arahan tietää mikä on suomen paras joukkue.sen takia se HIFK:ta valmentaa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tepsi fan 4-ever kirjoitti:

Kyllä jortikka tempun teki kun tepsiläiset petti, jortikka on täys sika että olkaahan nyt jokerit tyytyväisiä kun pölläsitte tepsin valmentajan..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu