Ranskalainen juna

Se on vauhtia se. Tuskimpa jenkit osaa tuollaisia tehdäkkään. Heh heeee!
4273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mutta millaista jälkeä syntyy kun muslimiautosta putoaa vahingossa kiskoille vanha poljettava Singeri vähäsen ennen junan tuloa?

Äänestä
  • veikkaan että singeri lentää aika kauas..ja juna jatkaa menoaan...sillä tgv ei ihan pienestä putoa kiskoilta...tosiasiassa tasoristeyksiä ei ole niillä radoilla jossa TGV liikennöi ja rata on tarkasti aidattu epämääräisiltä hiippailijoilta

    Äänestä

nopeus hinattaessa noin 30km/h .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tunnissa 574km kirjoitti:

Se on vauhtia se. Tuskimpa jenkit osaa tuollaisia tehdäkkään. Heh heeee!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu