pieni kuitenkin eli tänään kaupassa ihan pokkana laitoin vahingossa ostokseni viereiseen ostoskäryyn kun en katsonut tarkkaan..
Rupesin ihmettelemään että miksi äijä on ottanut kärryyn kopan kaljaa kun laivaoluita viel jäljellä ja vasta kun mies rupesi ihmettelemään miksi ostin mehua josta emme pidä,rupesimme nauramaan tajuttuamme että se ostoskärry ei ollut meidän joten otin laittamani koiranmakkarat äkkiä pois ja häivyimme kassalle;))
ei mitenkään kamala moka mutta
blondi-72hki
2
2644
Vastaukset
- TAAS tänään
sattui kun olet tämän saman tarinan kertonut jo kuukausia sitten täällä ja aina se vaan on TÄNÄÄN tapahtunut.
- blondi-72hki
kertaakaan aikaisemmin kertonut täällä missään palstalla tosin oon sen verren hajamielinen välillä ettei oo ihme vaikka noin ois käyny useamminkin mutta juuri kyseinen juttu niin en oo aikasemmin kertonut tota;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1562548Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021072- 64901
- 65839
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658