niin tämä uus sauli on kyllä niin orpo jätkä ettei toista...ei osaa näytellä ollenkaan ja luulee olevansa joku kova ku pöllii röökiä ja polttaa reteesti poskeen! stanan amatöörit pois sieltä sarjasta.
Sauli kivirantaa näyttelevä heebo...
Sepi
41112
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Saakuti, sehän on kunnon Kempeleen kolli, ku se vetää poskareita. Se entinen Sauliki oli parempi näyttelemään... Voi jumankekka mikä jeesus.
Ehkä on näyttelijän kannalta paras olla polttamatta kunnolla kuvauksissa. Miettikää miten monta kertaa kohatuksia saatetaan joutua kuvaamaan. Ei tee hyvää kenellekään polttaa ketjuna!
no näkeehän sen että tommonen kermaperse joka oo ikinä ennen röökiä vetäny...sehän on kyllä ihan hyvä se mutta jos polttaa sarjassa niin polttais kunnolla kuten kari ettei tarttis nolata itteään! karikin nauraa sille kaikki nauraa ja se nöyristelee!
Eiköhän ne kermaperseet juuri ole rööki suussa joka paikassa. Jos nuorista puhutaan. Vanhemmat syytää rahaa ja se laitetaan tupakkaan.
Ja taas vanhemmat tupakoitsijat ovat jostain syystä jääneet lapsen tasolle.