...taas kerran se tuli nähtyä."Hevi on perseestä" olis sopinut paremmin sen siimaletin paitaan.
Suomalaiset on junttikansa
Jartse
12725
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Muuta sitte Portugaliin.
mielelläni pakkaamaan, vaihtolava on jo sun pihassas. Paras voitti sillä selvä. Voi että näitä katkeria, mistä näitä sikiää
Enpä usko, että paras voitti!
suomessa ei pärjää purkkapoppirnbtrancetechno paskalla. kato listoja niin huomaat että listalla ykkössijalla on aina ihan perskeleesti metallibändejä. ja muuta ns. raskasta musaa.
Mahtaa siinä päätä särkeä.
Kun tollast roskaa kuuntelee.
ja junttina pysyt. Et ymmärrä hyvästä musasta mitään. Rock ja Hevi ovat kevyen musiikin kuninkuuslajeja. Noi pop- ja rnb-renkutukset unohtuu samantien kun kuulee seuraavan.
Ja sun paitaan "RnB on perseestä", heeeiihhh. Älä ole katkera, se ei ketään kaunista. Kyllä sitä Annaa voi ihquttaa vaikka tulikin toiseksi.
Juntinpaa ihmistä tuskin maailmasta voi löytää kuin suomalainen heviurpo.
heh, parempi heviurpo ku wannabe rnbraphiphop lökäpöksy, yo!
Sähän just itse todistit väitteesi vääräksi, junttiurpo!X'DDD
Voi, voi!
Eipä oo rockki ja hevi mitään kevyttä musaa!
Täyttä roskaa kaikki!
Eikä muuten kirota täällä netissä!
mun mielestä sun oma asenteesi kertoo vain sun omasta junttimaisuudesta, mutta olet ilmeisesti itsekin suomalainen?
Samanlaiset juntit ne diggaa noita "alempiakin" kevyen musan muotoja; rappia, rnb, hiphoppia ja poppi ym kuraa. Hevimusiikki vie pientä Suomea maailmankartalle, siihen ei noi purkkapopparit kykene!
kuin metroseksuaalijuppikansa :) Minun mielestä siis, olkoot ihmiset mitä tahtoo, mutta mielummin siedän vaikka juntteja kuin niitä käsilaukku kädessä sipsuttavia "miehiä", jotka arvostelevat toisia pukeutumisesta musiikkimakuun. Läträtkööt he sitä nivea for meniään ja kuunnelkoot britniä ja aliciaa, mutta antaisivat edes kaikkien kukkien kukkia eivätkä mutisi katkerina jonnekin ihmeen suomi24:n palstalle turhuuksia.