Mitä venäläiset ovat samovaarin jälkeen keksineet, taitaa Nobelin palkinnotkin olla taide lajeissa, perustellusti. Nykyisessä venäjän maassa on tilanne hieman parempi, koska opiskellaan aineita, eikä dialektista materialismia, tai kommunistisen puolueen historiaa.
Tietääkö kommunistit
turha Toivo
7435
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kaikki tekniset kapineet oli keksinyt Suuri Kansan ja Kommunistisen työn sankari Toveri Grigori Anatolitzevitsh Uspatregoff. Hänen nimensä oli kaikkialla. Käsiporavintilöistä vetureihin:
Kaikkialla oli nimi: Us.pat.reg.off.
nerokas...
Paljon on maailmaa hänen oivallisen luomistyön tuloksilla "rakennettu".
vilihuli,missä on keksitty nykyinen Laroxin valmistama painesuodin,yllätys yllätys N:liitossa.
lieneekö vaativakaan hengentuote.
...on! Neuvostokansa vaan ei moisesta vimpaimesta mitään hyötynyt. Varmaan tuonkin valmistusoikeudet annettiin länteen..onkos näin?
ja sitten vapaata riistaa, siivilä hyvinkin,varsinainen tekniikan tietäjä edellinen,useimmat oivallukset ovat yksinkertaisia.
mitään tietämättömät reaalisosialistit ovat menneet tällaista miettimään.