No niin

2180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ari voittaa aina vaan uudelleen ja uudelleen...

Äänestä

Kiitokset tästä ihanasta videosta. Katsoin sen läpi heti kolme kertaa. Ihanan näköistä, miten Ari ja Anna molemmat halasi toisiaan ja Ari kuiskasi Annalle korvaan "hyvä me". Siis tällaisen 44 v. naisenkin sydän suli sitä katsellessa. Ari on kyllä niin valloittava persoona. On Annakin ihan ok, mutta jostain syystä Ari vetoaa äänellään minuun enemmän. Molemmille tsemppiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja voittaja on kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=TbV2avkw99M

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu