Kauhujakso tänään

Katsokaa!

Tänään 8.4. nähdään Twin Peaksista jakso, josta kaikki kauhun mukamestarit voisivat ottaa mallia! Pienin, tehokkain keinoin saadaan aikaan todella hyytävä, oudon kauhistuttava tunnelma, joka huipentuu järkyttävään, purkaukselliseen kohtaukseen. Nyt kaikki kauhun ystävät, katsokaa tämä jakso - etenkin ne jotka pelkäävät Bobia!

8

2073

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ...

      YUOtubesta on ilmeisesti kadonnut se pätkä missä leleand/bob käsittelee "maddea"

      Löytääkö joku sen?

    • Voi eiii

      Levysoitinta ja tuuletinta.. ja tietysti BOBia! Maddy :'(

    • OAM

      Tänään tapahtuu.

      Toisaalta viimeinen jakso on rajumpi, mutta ehkä hieman toisella tavalla.

      • pelkääjä

        Voi ei. Uskaltaakohan sitä katsoa ollenkaan. Ainakaan heti TP:n jälkeen ei voi mennä nukkumaan. Noh, muutama jakso Frendejä TP:n jälkeen.... :)


      • OAM
        pelkääjä kirjoitti:

        Voi ei. Uskaltaakohan sitä katsoa ollenkaan. Ainakaan heti TP:n jälkeen ei voi mennä nukkumaan. Noh, muutama jakso Frendejä TP:n jälkeen.... :)

        tuo se vasta kuulosti pelottavalta; Frendejä TP'n perään, huh-huh...


    • vielä parempi

      Kunnon meno jatkuu seuraavassa jaksossa myöskin, ehdottomasti parhaita jaksoja TP:ssä. Älkää missatko sitä kanavasekoilujen takia!

      • Murhanhimoinen setä

        Pistää tuulemaan! ;D


    • :-)

      Ihan hirvee jakso! Istuin koko loppu ohjelman ajan sormet korvissa, silmät kiinni. Että ihminen voi pelätä tuuletinta ja levysoitinta :D Ja se Bobin naama! Voi jestas...
      Pari jaksoa on kuitenkin jäänyt väliin, niin en ole ihan kärryillä... Missä esim. se sahan omistaja (se nainen, joka näyttää vähän japanilaiselta) on? Entäs Hank?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      58
      5060
    2. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      54
      4562
    3. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      122
      4489
    4. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      294
      1647
    5. Sulla on mies

      Aivan liikaa naisia.
      Ikävä
      228
      1308
    6. 81
      1301
    7. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      68
      1265
    8. 305
      998
    9. Kadutko mitään?

      Minä kadun ikävässä kirjoittamista, mutta en saa sitä tekemättömäksi.
      Sinkut
      199
      930
    10. Pääsit koskettamaan

      Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.
      Ikävä
      50
      820
    Aihe