LAPUAN

Panu avaa lähiaikoina novaparkkiin itsepalvelu nakkikioskin
6939
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • Nämähän on tenavien juttuja !

    Äänestä

  • aikuisia kirjoitti:

    Nämähän on tenavien juttuja !

    Osa on. Osa ei. Kirjoittaja varmaan toivoo, että kaikki jutut voisi ohittaa merkityksettöminä tenavien juttuuna.

    Äänestä

  • aikuisia kirjoitti:

    Nämähän on tenavien juttuja !

    tenavien mentaliteetti oo niin perus juntti kuin viiskymppisten.

    Äänestä

lapualla on näinkin aivottomia! mautonta mutta sopii tyyliin.ihme jos joku enää edes vittii ajaa lapualaisten asioita millään tasolla!

Äänestä
  • Oletteko huomanneet, että joku kirjoittaa isolla kirjaimella otsakkeita. Niitä on aika paljon ja ne ovat kaikki samansävyisiä, pilkkaavia aloituksia. Parikin pahantahtoista aktiivista kirjoittelijaa saa jo mukavasti saastutettua koko sivuston. Näille ivailijoille on turha vastata mitään, sillä he ovat ns toivottomia tapauksia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


UUTISET... kirjoitti:

Panu avaa lähiaikoina novaparkkiin itsepalvelu nakkikioskin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu