Täällä näkyy

monta rakastunutta,kevättä vissiin monella rinnassa;)
5423
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

moni hurahtaa

Äänestä

mulla ainakin on!!!, halataan ,,kelpaakos? Se lämmittää aivan ihanasti,,,tuntuu jo!!!

Äänestä

Kuka nyt palstakamuun voi rakastua. Sellanen kyllä vaatis jo muunlaistakin tuttavuutta, kun pelkkä palstatuttavuus. Joka muuta väittää, ei tiedä rakkaudesta mitään.
Omasta puolesta voin sanoa, että pientä viatonta flirttiä tässä on tullut harjoiteltua kaikkina vuodenaikoina, eli kevät on rinnassa aina :=)))

Äänestä
  • et höpöttämään pääsee!!!,,vai pitääkös olla tosikko???

    Äänestä

  • Ajankulu kirjoitti:

    et höpöttämään pääsee!!!,,vai pitääkös olla tosikko???

    pitää olla "rakastunut" et höpäjään pääsee :=))

    Eikait kunnon huuhaalaisista tosikkoja saa tekemälläkään :=))

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


olevan kirjoitti:

monta rakastunutta,kevättä vissiin monella rinnassa;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu