3 Hurraahuutoa!

Niko lähti (toistaiseksi) pois sarjasta!
Hip-hip hurraa!
Hip-hip hurraa!
Hip-hip hurraa!
6770
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

vain käymään lempäälässä?

Äänestä
  • Itse ainakin toivon että Niko jää sinne teini-ikäänsä asti ja saadaan uusi, parempi näyttelijä tilalle.
    Uskon että näin käy koska Nikon näyttelijä Risto Törhönen on liian älykäs poika salkkareihin ja lähtee siksi pois. Näin hänen isänsä sanoi.
    Riston loistavat roolisuoritukset kertovat myös tästä älykkyydestä.

    Äänestä

  • Anti-Niko kirjoitti:

    Itse ainakin toivon että Niko jää sinne teini-ikäänsä asti ja saadaan uusi, parempi näyttelijä tilalle.
    Uskon että näin käy koska Nikon näyttelijä Risto Törhönen on liian älykäs poika salkkareihin ja lähtee siksi pois. Näin hänen isänsä sanoi.
    Riston loistavat roolisuoritukset kertovat myös tästä älykkyydestä.

    Risto todellakin lähtee nyt sinne hollywoodiinja kesän jälkeen sarjaan sitten tulee joku vähäpätöisempi näyttelemään teini-ikäistä Nikoa. Minä jään ainakin kaiholla kaipaamaan näitä Riston häikäiseviä roolisuorituksia ja tunteella höystettyjä repliikkejä, kuten "Kato, kenkä!" ja "Laita heviä".
    Kirpaisevien kyyneleiden seassa on kuitenkin tieto siitä, että näinkin mainiosta näytteliästä kuulemme varmasti vielä lisää joltakin paljon suuremmalta taholta kuin Salatut Elämät.
    Kaikki varmasti tietävät sen, että ne suurimmatkin taiteilijat ovat aloittaneet täysin mitättömästä ja kivunneet näin vuosien työllä ja uskomattomalla omistautumisellaan työlleen massavirran yli kirkkaimpien tähtien joukkoon maailmamme tähtitaivaalle!

    Äänestä

Hip-hip hurraa!

Siinä sanotaan hip vaan kaksi kertaa, ei kolmea

Äänestä
  • vai onko itselläsi lukuhäiriö?
    Aloittajan viestissä LUKI Hip-hip hurraa eikä hip-hip-hip hurraa niinkuin sinä väitit.
    Ei hyvää päivää :D

    Äänestä

Kolminkertainen HANIBÖÖ-huuto Nikon poistumiselle: HANIBÖÖ, HANIBÖÖ, HANIBÖÖ!!!
tÄÄLLÄ SALLA TUOMON OMA HANIBÖÖ-TYTTÖ.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HipHip-Hurraa! kirjoitti:

Niko lähti (toistaiseksi) pois sarjasta!
Hip-hip hurraa!
Hip-hip hurraa!
Hip-hip hurraa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu