Pudottas B-52 lastinsa

Päästäs kerralla eroon siitä roskasakista

Toni Halme vois jäädä henkiin
1103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sitten voisitte Halmeen kanssa istua kahdestaan eduskunnassa.
Halme puhemiehenä ja sinä kansanedustajana.
Eduskunnan ÄO olisi 80.
Ja sekin laskettuna sinun ja Halmeen ÄO:t yhteen.

Sehän olisikin amisviikselle lokoisaa elämää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


arkadianmäelle kirjoitti:

Päästäs kerralla eroon siitä roskasakista

Toni Halme vois jäädä henkiin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu