Kairo vastaa,siellä on kuuma muista ei mitään kaverit on vuorossa.Onko time hyvä kello. mitäs nyt sanot. joo. joo, ollaan varovaisia.
kiertäjälle mene sinne mistä tulitkin et ole koskaan ollut meistä kiinostunut,Kohtelu tulee olemaan samaa mitä ollaan saatu teiltä Sanoisin vieläkin raivoisampaa. sitä saat mitä tilaat.
kiertäjälle mene sinne mistä tulitkin et ole koskaan ollut meistä kiinostunut,Kohtelu tulee olemaan samaa mitä ollaan saatu teiltä Sanoisin vieläkin raivoisampaa. sitä saat mitä tilaat.
Vastaukset 1
Vanhimmat
se yksi viesti missä nimitin itseäni maan matoseksi.Kuinka kukaan edes uskaltaa kuvitellakkaan että se jotenkin viittasi hakkerointiin saatika virukseen.
Sinä kitsoilia siellä maikkarilla suosittelen sinulle.
TEKSTIN YMMÄRTÄMIS KURSSIA JA pikaisesti,silläaikaa en ole teitä edelleenkään edes tuntevinani saatika antaisin yhtäkään mainos arvostelua. Siis meillä ON puhuva palovarotin SUOSITTELEN TEILLEKIN. Aivan varmasti on puhuvia varoittimia, kysy liikkeistä ennenkuin alat minua sättimään JA madot/viirukset kuolee jo nähdessään HUIPPU HYVÄN TIETOKONEENI.
ps. miksi ette mainosta kunnon palovaroittimia jos naapurin rouva keittää perunat pohjaan niin meidän varoitin alkaa englaniksi heti puhumaan. Menkää ja kokeilkaa. TÄSSÄ EI OLE MITÄÄN OUTOA ainut outo taitaa olla lukia.kaikki vaan uudestaan aapinen käteen.