Vista home premium vain pöytään,äxpeet kaatopaikalle!Vista rules!!!!
Vista on paras
embroy
111306
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
tekstistä päätellen hänen ikänsä olevan jo 41 vuotta...! Pikemmin jonkun teinin voisi olettaa kirjoittavan tuollaista sontaa.
pahaa oman käsityksen ilmoittamisessa on, henkilökohtisuuksin menossa sitten eri asia NULIKKA.
Näyttää menneen niin huonoksi, että sitä pitää nimettömänä tällaisilla palstoillakin mainostaa.
tietokoneiden hinnat pilviin. Ei tarvii olla ku home basic, niin hups.. parisataa euroa ilmaa välissä! Kannattaa ostaa. Linux tulee ensi vuonna yleistymään konepaketeissa ja hinta on alhainen..
kuitenkin??? "NULIKKA.", nimittelit mua.
Ei oman henkilökohtaisen mielipiteen esittämisessä sinänsä. Vaan se tapa jolla tuo sen teki. Ja sinä kun ensin mollaat minua siitä että sanoin jotain henkilökohtaisuuteen menevää ja samassa viestissä NIMITTELET mua nulikaksi, onko se sinusta kypsää?
Kerros kokemuksesi ja perustele ne sitten, että mikä tekee vistasta paremman käyttöjärjestelmän? Sinun galleriasta päätellen olet 41- vuotias perverssi Porvoosta! Pukeudut mielellään mustaan kumi- asuun. Katselet päivisin porno- elokuvia ja iltaisin runkkailet faggot-boy lehtiä lukiessasi. Windows Vistaa käytät vain, kun seikkailet maksullisilla homo sivuilla homostelemassa. :D
Joo, Vista lähti pelittämään, myös ikivanha A3-tulostin ja AutoCad.
Vielä on jäljellä se että en saa telkkaria näkymään mediacenterin avulla. Tv-korttina on Happaugen 1300.
Jos saisin siihen vähän asennusapua?
On fiksu juttu että käyttöjäjestelmä on saanut lisää ulottuvuutta.
vastailee tääl itselleen. Ei ihmekkään, että kaveri kehuu Vistaa, kun se on saanut isoisältään aikoinaan omakseen sen vanhoja ohjelmia. Ja kas, kas. Tuli ahaa elämys kun isoisän vanhat ohjelmat aukesivat Vistassa. Tämä taas johtui siitä, ettei tuo puupää osaa käyttää tietokonetta, vaan tarvitsee tähän tukiopeuksella varustetun käyttiksen nimeltä V I S T A
saa lukea.
vauhdissa, vista on paska ja "sillä sipuli".
Kukaan ei tarkista noita profiilitietoja ja tuossakin varmaan vaihtunut numerot po. 14 ja tuli 41... >;->