sunnuntain 15.4.

jakso?!

tuleeko eilen (su 15.4.) esitetty jakso uusintana ja jos tulee niin koska??? Kiitos vastauksesta jo etukäteen!

3

648

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • SARELLA

      EIKS SE ENS LA PITÄS TULLA UUSINTANA.

    • halkotäti

      Eli TP on siirtynyt Sub-teeveelle kokonaan.

      Luulisi että lauantaisin tulee aina edellisen sunnuntain uusinta. Ainoa ongelma on nyt siinä että viime sunnuntain jakson nimi oli Kuolleen naisen terveiset. (Ilta-Sanomien TV-liitteen mukaan.)

      Ensi lauantaina tuleva jakso on Peto on raudoissa!. (Iltalehden teeveeliite.) Onko se nyt uusi jakso vai uusinta viime lauantailta?

      Joka tapauksessa ensi la tulee TP kello 22.55 subilta (Peto on raudoissa). Heti sen jälkeen sunnuntaina tulee TP (jakso ratsupoliisi King) subilta klo 23.00.

      Olisko menny ohjelmatiedot toimituksessa sekaisin vai onko tosiaan niin paskanen juttu että uusi jakso tulee joka kerta ja uusinnat jää pois?

      • Shiwa

        Missasin 2 edellisen jakson nauhoituksen, löytyykö ystävällinen joka voisi toimittaa levyllä rahallista korvausta tarjolla


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      126
      5656
    2. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      97
      4857
    3. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      140
      4824
    4. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      394
      2408
    5. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      131
      2340
    6. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

      Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
      Maailman menoa
      2
      2007
    7. 112
      1913
    8. Sulla on mies

      Aivan liikaa naisia.
      Ikävä
      256
      1617
    9. 383
      1377
    10. Pääsit koskettamaan

      Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.
      Ikävä
      60
      1223
    Aihe