eillä annalla mitään luomea ole!

6860
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mites ton meikin laita? Sitä ei näy olevan muutenkaan yhtään.

Äänestä

Tyttö ryyppää ja on alaikäinen. Vielä tuollainen hirveä kuva lehden kannessa. Kylläpä on Katso-lehti otoksen räpännyt.

Luomet saa piiloon meikkivoiteella jos niitä on ja voihan ne poistattaa.

Mutta tuo kuva on kyllä ihan hirveä oli luomia tai ei...

Äänestä
  • Seiska uutisoinut Annan ryyppäämisestä?

    Äänestä

Turha väittää, sama akka!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


katsokaa vaikka kirjoitti:

http://www.katso.fi/c/40488/5989_MEGAannaabreu16.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu