Kiinasta adoptiolapsia

sperma ei idä.
3316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jos sun mielestä kokkaripoikien asiat noin huonosti, niin eiks voisi lainata Mattia kun ollaan niin yhtäpataa. Tämähän on järjestelykysymys..

Kaippa niitä mummon hakkaajia ja automaatinryöstäjiä
saataisiin tälläkin tapaa.
Tällä tavoin saataisiin asoita kuntoon. Että ei tarvitsisi mennä Kiinaan asti.(säästö syistä)

Ps. minullakin valmius kyseiseen tehtävään, koska olen Matti..
Tää oli vain vinkki uudelle hallitukselle, sillä kyllä täältä löytyy käyttämättömiä luonnonvaroja kyseiseen tehtävään

Äänestä

Uudet kokoomuslaset valmistetaan tästä lähtien halvimmilla tuotantokustannuksilla Kiinassa.

Äänestä

Halpa ja hyödyllinen idea.Pois suomesta loisimasta koko aate.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Kokoomusmiesten kirjoitti:

sperma ei idä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu