Tekeekö Anna sen levyn

Miksei Annan levynteosta kuulu paljon mitään. Ei jaksa pelkkää arivouhotusta.
6822
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

toivottavasti ei tee

Äänestä
  • oon miettiny, koska ei missää lehdiskään oo lukenu.

    Äänestä

levy-yhtiön tyyppi ollu kommentoinu lehdille,että miettivät vähintään kuukauden,että saako Anna levytyssopimuksen..
Katsovat kuulemma,että onko levy-yhtiöllä ja Annalla samat visiot tulevasta levystä..

Äänestä

Ei tosiaan ole kuulunut Annan levyn teosta mitään, voipi olla et ei aivan heti tuu jos tulee ollenkaan, Annan musiikkityyli kun ei Suomessa kovin hyvin myy.

Mut Kristiina on vissiin saamassa levytyssopparin, joidenkin tietojen mukaan on jo tehnyt sen, levytys alkaisi kesällä. Ja niin voi Kallosenkin puheista päätellä et Kristiina halutaan levyttämään.

Äänestä
  • Luulenpa, että levy-yhtiöt vielä tappelevat, kuka Kristiinan saa.

    Ei varmaan tommoista kultakimpaletta kukaan halua päästää käsistään.

    Kristiinalla on upea soundi ja erikoisen kaunis lauluääni, jollaista ei Suomessa ole vielä nähty.

    Minä ainakin innolla odotan Kristiinan levyä.

    Äänestä

  • Kristiinalle sopparia synny. kirjoitti:

    Luulenpa, että levy-yhtiöt vielä tappelevat, kuka Kristiinan saa.

    Ei varmaan tommoista kultakimpaletta kukaan halua päästää käsistään.

    Kristiinalla on upea soundi ja erikoisen kaunis lauluääni, jollaista ei Suomessa ole vielä nähty.

    Minä ainakin innolla odotan Kristiinan levyä.

    SonyBMG:llä on kahden vuoden etuoikeus tehdä sopimus Idolssien kanssa eli muut levy-yhtiöt eivät pysty tekemään sopimusta heidän kanssaan tänä aikana.

    Mut Kristiinan sopimus on varma.

    Totta, että Kristiina on ainulaatuinen kyky Suomesta, ei tällaista lahjakkuutta joka vuosi löydy.
    Lavaesiintyminen on harvinaisen hieno suomalaiseksi esiintyjäksi.

    Ensin levy suomeksi, sitten englanniksi ja maailmaa valloittamaan!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Levy kirjoitti:

Miksei Annan levynteosta kuulu paljon mitään. Ei jaksa pelkkää arivouhotusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu