Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Ku ette tajuu

Mä en tajuu teittiä, ootte lerppamunaisia impotentteja, jotka hävii rahansa johonkin tyhmään pitkäänvetoon, mun ei tarvi, mulla on pitkä housuissa mä saan sillä naista niin paljon kuin haluun.
1115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ilmankos ei rahat riitä vetoihin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vittulan johtajauros kirjoitti:

Mä en tajuu teittiä, ootte lerppamunaisia impotentteja, jotka hävii rahansa johonkin tyhmään pitkäänvetoon, mun ei tarvi, mulla on pitkä housuissa mä saan sillä naista niin paljon kuin haluun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu