Kysyisin vaan kyseisestä sarjasta että voinko ostaa tämän kaikki 6 dvd:tä sisältävän boxin nuorelle lapselleni vaikka sitä myydään k-18 merkinnällä, itse en tiedä sarjasta mitään mutta olen kuullut että siinä ei mitään sellaista olisi miksi sitä ei voisi nuoremmatkin katsoa..
Huonosti käyttäytyvät miehet
j.m.
2269
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Nelonen näytti sarjaa televisiossa aikoinaan ihan säälliseen aikaan, eikä siinä silloin ollut mitään k-18 merkintöjä. Jotkut jutut ovat tietysti hieman härskejä, mutta niin taitavat olla nykyisin kaikki sarjat. Itse pidin sarjasta kovasti!
jutut nyt on niitä alatyylin juttuja, mutta onhan se hyvä jo lapsena oppia, mistä ne aikuiset miehet juttelee :) joskus tais briteissä olla, että esitysaikaa muutettiin myöhempään ja ne pääosan esittäjät bannattiin jostakin kaljamainoksesta ku antoivat liikaa nuorille vaikutteita. itse tässä juuri yövuorossa kyseistä boxia kattelen ja ei voi muuta sanoa kun että on aivan mahtava sarja!!!