NAISET SUUHUN SPERMAN ?
OTTAAKO KAIKKI
......
168283
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
...tuskin.. en ainakaan minä,vaikka suuseksistä muuten tykkäänkin!
ekoista treffeista asti niin on tehnyt...
Montaks jäbää sillä onkaan ollu niitten eka treffien jälkeen ennen sua ?
Munaa? Siis olitte heti munanäyttelyssä, ette treffeillä??...:D..:D
...parasta ku ottaa lastin suuhun...oikeen purskutus kuuluu ku tavaraa tulee suun vatkatessa...
Onko munasi löysää..kuin vatkulia?
:D:D
TOSI JUTTU, PERUSTUU KOKEMUKSIIN.
Multa on nielly kolme naista ja yks mies.
mausta :P
Yhden exän sperma maistu niin pahalta että en voinu niellä sitä. Ekalla kerralla oli järkkyä kun en viel tienny sitä ja rupesin maiskuttaa ja hyi helvata meinas yrjö tulla. Ja kun kerran otin niin poikaparka ei tajunnu miksi en seuraavilla kerroilla enää halunnu.
Etkö uskaltanut sanoa että sperma maistuu pahalle? Huonompi homma :-( Oliko suhde pelkkää naimista?
ois viel vastaiskuna väittäny et pimppa maistuu pahalle ja lopettanu nuolemisen.
Oli siinä suhteessa(ehkä) vähän muutakin mutta ei meil kyl sit kuitenkaan synkannu.
En yleensä niele spermaa jos kyseessä on joku epämääräinen hoito. Yleensä annan valua niitten omalle massulle. Jos pidän miehestä oikeesti niin silloin sen spermaakin on ilo syödä.
Jaa-a. Mutta itse en yleensä odota että ottaa, saati vaadi. Usein jopa sanon että en odota sitä, osa sanoo että eikun haluun, osa että no en helvetti olis ottanukkaan.
No muutenkin suihin otto ehkä alku lämmittely puolena mun seksi jutuis ollu, päätyy lastit sitte muualle.
Kyllähän sitä toki kun mies kerran tykkää, ja kun itse siinä nyt ei paljoa joudu näkemään vaivaa.. Ei se edes pahemmin maistu millekkään.
Mutta ymmärrän myös sen että aina ei huvita loppuun asti mennä, kyse on myös siitä mitkä on fiilikset sillä hetkellä. Pakkopullaa se ei saa olla.
Mutta minusta sen on ihanaa/hauskaa, kun näkee kuinka paljon toinen saa siinä nautintoa :)
Eka naiseni nieli lähes aina, toinen emäntä vain kerran pari 5 vuoden aikana ja monet tappelutkin siitä asiasta käytiin,ei vaan tajunnu, no se menikin sit vaihtoon. Nykyinen ihana naiseni tekee sen omasta tahdostaan ja vaikka joka kerta, aah!!! :)
jjfgfh
Kyllä se vaan niin on, että suurin osa naisista ei ota suihin loppuun asti ja niele. Enenevässä määrin nuoremmat naiset kyllä, mutta enemmistö edelleenkään ei.
Mutta se on ihan helppoa ja suosittelen opettelemaan, miehet kyllä tykkää siitä! Mut on eräs mies menneisyydestäni opettanut tosi hyväksi suihinottajaksi, ja sitä suosittelisin teille kaikille miehille jotka tänne kirjoittavat. Moni nainen haluaa oppia kunnon tekniikan ja tavat millä juuri sinut saa laukaistua tajunnanräjäyttävästi. Kerro, opasta, kannusta ja kehu. Anna kiitosta ja tyttösi haluaa oppia lisää. Niin ainakin mulle kävi :-)
Itse teen näin: Kun mieheltä on tulossa (miehet: muistakaa että on kohteliasta varottaa naista), niin pidän huuleni tiukasti kalun varren ympärillä, vähintään terska kokonaan suussa ja annan ruikkia. Muutaman ruiskauksen jälkeen voi nielaista (ei ihan helppoa niin, että huulet ovat kalun ympärillä, mutta tekniikan oppii kyllä aika helposti). Pari, korkeintaan kolme nielaisua ja se on siinä :-) Siistiä ja mun kokemuksen mukaan sperma ei edes maistu miltään, ja tällä tekniikalla spermaa ei jäädä pitämään suussa :-)