tänään tulee
Jimiltä salaliitoista
6404
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
"sketsiohjelma" jossa totuutta ei ole edes siteeksi.
Vastaavia navanalusjuttuja käytiin jo ala-asteella, Tellerinpenikset vain ei koskaan kasvanut ulos niistä.
Eli aivan asiaa!
Lisää tällaisia ohjelmia!
Ammattihuijareita, jotka huijaavat ihmisiä työkseen. Taikatemput perustuvat ihmisten huijaamiseen. He esityksissään väittävät, että tempussa tapahtui jotakin muuta kuin mitä oikeasti tapahtui.
Saavatkohan he valtion rahoitusta ohjelmalleen?
Tulee vähän huonoon aikaan tämä kun John Kerry on mennyt Tv :ssä kertomaan virallisesti, että WTC 7 purettiin hallitusti.
Taikurit ovat rehellisiä huijareita ja yleensä myöntävät suoraan huijaavansa.
Huijari parhaiten toisen huijarin tunnistaa ja rehellistä huijaria ilmeisesti ärsyttää, jos joku yrittää väittää huijaustaan todeksi.
Onkin mielenkiintoista katsoa, kuinka nämä kaksi älypäätä ratkovat 911 tapahtumaa tai salaliittoterioita.