John Kerry: WTC7 purettiin

9815
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Miten Skeptikot tämän selittävät, onko Kerry valehtelija teidän mielestänne ?

Äänestä

Jos tosiaan WTC7 joudutaan paljastamaan puretuksi, mennee virallinen pakka sekaisin!

Äänestä
  • Miksi virallinen pakka menisi sekaisin??? Eihän WTC7-raportti ole vielä valmistunut, niin kuinka WTC7:n kohtalo voisi romuttaa virallisen version?? Eihän tuossa ole mitään tolkkua.

    Äänestä

Enpä ole vähään aikaan ollut kiinnostunut tästä 911 aiheesta, mutta kyllähän tuo video kertoo aika paljon. Ensimmäinen kerta kun näen vaikutusvaltaisen poliitikon myöntävän jotain minkä kansa tietää jo ennestään.

Äänestä

No johan serkkupojalla pääsi PIENEHKÖ kömmähdys!! Bush ja Kerry kuuluvat molemmat lisäksi Saatanan palvontayhteisöön nimeltä Skull&Bones. Tässä molemmat myöntävät Meet the press -ohjelmassa kuuluvansa salaseuraan. Voi olla, että seuraavassa salaseuran kokouksessa serkusten Kerryn ja Bushin välillä on nihkeää kun toinen meni möläyttelemään tuollaisia.

John Kerry
http://www.youtube.com/watch?v=v0KbC3ydTQI

George Bush
http://www.youtube.com/watch?v=iiisokDGbfA

Äänestä

Sattumaako, että sen panostus saatiin valmiiksi samaksi päiväksi, kun "19 terroristia" iskee.

Jos se oltiin panostettu etukäteen, niin minkä takia.

Kaikki kysymykset johtaa samaan loppupäätelmään=911 oli Usan oma terrori-isku, jolla haettiin lupaa omalta kansalta hyökätä ja ryöstää itsenäisiä maita.

Äänestä
  • Sinäpä sen sanoit. Eipä tuossa ole mitään vaihtoehtoja jäljellä kuin se, että wtc7 oli alunperinkin tarkoitus räjäyttää maan pinnalle. Tämä video on mielestäni paras todiste pitkästä aikaa.

    Äänestä

  • texmex kirjoitti:

    Sinäpä sen sanoit. Eipä tuossa ole mitään vaihtoehtoja jäljellä kuin se, että wtc7 oli alunperinkin tarkoitus räjäyttää maan pinnalle. Tämä video on mielestäni paras todiste pitkästä aikaa.

    Hohhoijaa. Kerry tarkoitti, että terroristit olivat asentaneet räjähteet seiskaan ja että tämä olisi ollut tuo kontrolloitu osuus.

    Kyllä salkkarit on sitten typeriä, taas tuli nähtyä.

    Zzzz

    Äänestä

  • Taas.. kirjoitti:

    Hohhoijaa. Kerry tarkoitti, että terroristit olivat asentaneet räjähteet seiskaan ja että tämä olisi ollut tuo kontrolloitu osuus.

    Kyllä salkkarit on sitten typeriä, taas tuli nähtyä.

    Zzzz

    Vai että liittyi Kerry nyt salaliittomiesten joukkoon että alibabat asettivat pommit WTC7:kaan =) No tuohon ei usko edes itse Bush hhehhahahhaa!!

    Annatko tarkan lainauksen Kerryn puheesta missä hän viittaa, että terroristit asettivat pommit WTC7:kaan. Tuohan on megaluokan uutinen! Valitettavasti Kerry ei niin sano... harmi :( Joudutaan tyytymään nyt tähän pienempään uutiseen (silti hyvä uutinen), että Larry kumppaneineen räjäytti WTC7 ja Kerry on samoilla linjoilla.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


hallitusti kirjoitti:

Kerry lipsauttaa:

http://www.youtube.com/watch?v=zXOtTfeEAYU

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu