Lainan. Nyt ei kun asunnon ostoon. Talouselämä perustuu luottamukseen, muuten mennään kiville ja vain säästetään. Nuorena asunto on ostettava. EU antaa uskoa tulevaisuuteen. Euro hakkaa dollarin!
Otin opikseni
Pankki antoi
4446
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
orjaksi etä myös pelko perseeseen josko duunipaikka menee alta. montakos vuotta olet sidottu ratkaisuusi? saat uskoa omistavasi hetken aikaa jotain josta sitten kumminkin luovut kun henkesi heität, sorrut samaan typeryyteen kuin muutkin kuvitellen olevasi vapaa, vaikka juuri tuolla ratkaisulla sidoitkin itsesi ja menetit sen vapautesi.
Jos inflaatio kiihtyy EU:n noususuhdanteen kylkiäisenä, korot tulevat nousemaan tuntuvasti. "Kuplaantuneet" asuntojen hinnat eivät kestä korkoyllätystä
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=100;conference=4500000000001337;posting=22000000025717601
Euroopasta tulee vielä maailmanvalta.
tai miksi sellaista pitäisi edes haluta?????????