Itse en käsitä mikä into joillakin on hehkuttaa kokoa. Varmasti itsellekin tekisi hyvää saada tuohon 15 pari lisää, mutta kumminkin olen useimmiten ollut tuonkin keskiverron kanssa ollut reilusti keskiarvon yläpuolella.
Vaikka kuinka pitäisi isosta, niin varmasti mielummin ottaa 20 minuuttia 15 senttisellä, kuin 45 sekuntia 20 senttisellä.
Vaikka kuinka pitäisi isosta, niin varmasti mielummin ottaa 20 minuuttia 15 senttisellä, kuin 45 sekuntia 20 senttisellä.
Vastaukset 3
Vanhimmat
kaikki alle 18cm penikset ovat tikkareita. Kuka yhtyy tähän samaan mielipiteeseen. Sittenhän noin 80% miehistä omaa tikkukaramellin.. wipii..;D
nii sillä pituudella ei oikeesti oo väliä, joten lopettakaa se munienne mittailu!! lyhyempi on parempi ku pidempi. 15 senttinen on just täydellinen pituus ja sopivan tuhti on oltava.
Mitä enemmän tulee ikää (nyt 30), sitä enemmän ja vakaammin olen sitä mieltä että se on taito ja ihminen kokonaisuutena ( = asenne/toisen huomioiminen/aito välittäminen/aito tahto tuottaa toiselle henkistä ja fyysistä hyvää) mikä ratkaisee seksuaalisen nautinnon määrän, jonka mies naiselle suo. Ei koko, todellakaan ei.