Olimpia

mieskatsoja

Sitä kävisin vetämässä viikseen kaikkein ensimmäisenä :)

8

983

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hitto!!!

      Eihän se edes oo kaunis

      • <3

        miten joku voi ajatella tommoista et ``hyi vittu``vaan


    • ???

      Eihän Olimpialla ole viiksiä! Vai tarkoitatko että vetäisit sitä turpaan?

      • käännöszzz

        vetämässä viikseen = panemassa


    • minnz

      YÄK!!! Se Olimpia on iha sika kauhee, ku se haluu tappaa Valentinan. Ja tosi kivaa et Olimpia sai tietää et Bella onkin Valentina :O. Mä toivoisin että Valentina tekisi Olimpiasta mahdollisimman pian selvää.

    • tietenkin

      Kun sillä on ne tissit. Siinä taas näkee, mikä on miesten mielestä haluttava nainen... suuri, esillä oleva tissipari. Muulla ei ole väliä. XD

      • Luin tässä taannoin lehdestä tutkimuksesta, jossa oli selvitelty amerikkalaisten miesten tolkutonta tissifetissifiksaatiota ja tuoreimman tutkimuksen mukaan syynä on Amerikoissa lähes olematon rintaruokintafrekvenssi ja siitä seurannut lapsuusiän trauma. Eli amerikkalaiset nuoret miehet kompensoivat saamatta jäänyttä rintaruokintaa hakeutumalla silikonitisseille sitten vanhemmalla iällä.


      • Niinpä tietenkin
        Scholar_of_life kirjoitti:

        Luin tässä taannoin lehdestä tutkimuksesta, jossa oli selvitelty amerikkalaisten miesten tolkutonta tissifetissifiksaatiota ja tuoreimman tutkimuksen mukaan syynä on Amerikoissa lähes olematon rintaruokintafrekvenssi ja siitä seurannut lapsuusiän trauma. Eli amerikkalaiset nuoret miehet kompensoivat saamatta jäänyttä rintaruokintaa hakeutumalla silikonitisseille sitten vanhemmalla iällä.

        Noinhan sen täytyy just olla, niinpä tietenkin. Toinen asia on sitten miksi kaikki pitää tieteellisesti tutkia ja analysoida. Eiks vois vaan nauttia vastakkaisen sukupuolen tarjoamista iloista. Ite näin naisihmisenä tykkään ... no jääköön yksilöimättä tällä kertaa... =D


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies, minkä tiedon juuri nyt haluaisit

      tietää hänestä, naisesta?
      Ikävä
      130
      1403
    2. Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?

      https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt
      Maailman menoa
      473
      1166
    3. Miesten suusta kuultua

      Olen tässä samaa nyt muutaman kerran kuullut miesten suusta seuraavaa, toki hieman erilaisin sanavalinnoin kerrottuna: "
      Sinkut
      165
      706
    4. Nainen, minkä tiedon juuri nyt haluaisit

      tietää hänestä, miehestä?
      Ikävä
      49
      617
    5. Sinkut-palstan suurin valhe

      Sinkut-palstan suurin valhe on väite siitä, että naisten olisi helpompaa pariutua kuin miesten. Niin kauan kuin sitä va
      Sinkut
      190
      607
    6. Mitä vikoja

      kaivatussasi on?
      Ikävä
      44
      607
    7. Martina Aitolehti täräyttää suorat sanat Immu Fight Nightista: "Menen tietysti voittamaan"

      Martina Aitolehti on ehtivä. Nyt hän on mukana Immu Fight Nightissa - ja kehässä vastaan tulee Nanna Karalahti. Miten l
      Kotimaiset julkkisjuorut
      95
      596
    8. Nainen mitä jos kaivattusi olisi biseksuaali

      Loppuisiko kiinnostus
      Ikävä
      74
      553
    9. Haluaisin mies tietää pari juttua

      Haluisin mies laittaa sulle viestiä ja kysyä paria asiaa sulta. Mun piti kysyä ne tässä joitakin päiviä sitten irl, mutt
      Ikävä
      21
      549
    10. Miten usein

      Vielä siellä muistelet meitä tai minua?
      Ikävä
      40
      547
    Aihe