elämäni miestä, sellasta sopivasti renttua, mutta mut huomioon ottavaa, tummaa, raamikasta (pitkähiuksista tai ei) ihanaa miehekästä miestä.
Tule ja vie mut... grrr...
Tule ja vie mut... grrr...
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 30
Vanhimmat
tummaa....:(
Ei värillä ole väliä, tule ja hurmaa mut;)
varmaan tietää vähän enemmänkin...:)
mulle enempi, ja sit mä kerron sulle enempi. ? vai muita hyvii ehdotuksia sulla???
32v... liian ujo tällaseen sähköpostii??
??? Mä ehk "räväkämpi", mitäs nyt???
jälkee mut eipä tunneta...:(
"vaikeelta". Voiko suhun ylipäätänsä tutustua????
Vai, vai???
vaan ei ole ollu tapana itetästäni juuri kertoo tällee... enkä sustakaan tiiä "mikä pervo mies siel kirjottelee"... ;)
kunniaan, mut olen kyl ihan, normi heteronainen. Äiks, jos oot noin vainoharhainen tai satutettu, ni valoa ja voimaa sun elämään, halaus...
tietty varovaisuus vain ei ole pahasta:)
Mä olin kyl jonossa ensin, älä etuile.
mähän voin tinkiä tietty "vaatimuksissani" heh.
No mitäs siel kahden jonossa on??? Terkuin Etsivä=o)
Pitkät tummat hiukset,muut huomioon ottava,soittaja,en kyllä mikää atleettivartalo koska urheileminen ei kiinnosta paskan vertaa.
ainoastaan kävelen duunimatkat, n. 5km suuntaan ja takas. Mitä se spinnaaminen on jota kaiffat harrastaa??
Mä en kävele ees sitäkään.Bussilla aina kun voi.En omista autoa koska jotkut on syntyneen kyysääjiksi ja jotkut kyysättäviksi.En välitä paskaakaan politiikasta enkä rahamaailmasta koska ne ei välitä musta.
ikäsi. Sä tunnut niin nuorelta, vai onx tunne oikea? Tien mitä ajat ajatuksillasi takaa, mut tuntuu et olin silloin, ku ajttelin noin, paljon nuorempi. Haleja sulle.... Ai ni ja mul ei oo myöskään autoa/ ajokorttia. Eli synnyin kyysättäväksi;) Tai kävelijäksi???
38.v,vapaa uros.181/90,sinisilmäinen,tummahiuksinen,toiset hyvin huomioonottava.Yhden naisen mies,hellä luotettava,uskollinen.
varppina jossain kaukana??? Ei ainakaan täällä etelässä???
minä olen, Etelä-Suomessa.
kerro pikkasen lisää ittestäs, jookos.....;o
En mielellään jutskais tääl netis.Muhun voi oikeest luottaa =) Ja jos ei jutut synkkaa,unohdetaan koko juttu.Mä en pelkää.Voin laittaa numeron,jos uskallat viestitellä?
ei kait puhelimet pure??? Laita numero ni palataan huomenna, nyt on pakko mennä nukkumaan, et jaksan huomen duunissa=o)
ossaan: [email protected]
nyt sit tää numba, 0445657231.Ja Öitä.Palataan huomenna.
sen.
Hirmu häsä päivä, ja sit joku "ötökkä" koneessa. En pystynyt bongaamaan numbaas aiemmin. Ja nyt on jo aika myöhä, mut huominen tulee aina, ennen ku kuolee, ni et palataan huomen jos haluut.
siis huomiseen=)
odottaa esim. huomiseen. Laiton viestin palstalle tosi huonoon aikaan. Duuni "syö" mut, eikä vapaata oikeen jää.
Mul on nyt sun numero ja viestin kunhan ehdin, inhimilliseen aikaan, jos haluat?
Sori tälläinen käytös...
on aikaa,niin viestittele.Ei kiirettä