SUOMELLA ON TSENOBIL ONNETTOMUUS

Ja se pitäisi peittää monin kertaiseen lyijyarkkoon 50 metrin syvyyteen.
2217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

....moskovan kaduille ja toreille rikoksia ja petoksia tekemään.Kokkarit pois suomesta.

Äänestä
  • täysvaltaiseksi jäseneksija sitten vielä nopeammin uusia ydinvoimaloita rakentamaan, eihän sillä kokoomukselle ole mitään väliä miten tämän maan lasten käy.
    Kunhan saa paljon palkkaa nyt ja heti nuo edustajat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


KOKOOMUS kirjoitti:

Ja se pitäisi peittää monin kertaiseen lyijyarkkoon 50 metrin syvyyteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu