BILIAN LAURA

Miten uskallan sanoa sinulle, että olen sinuun syvästi ihastunut sinä yläkerran Laura...=)
T:saman katon alla oleva miekkonen
3439
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

??saisinko vähän vinkkejä?

Äänestä
  • on jäänyt laittamatta paikka.....=) kyse on olarin pisteestä

    Äänestä

  • sinuun ihastunut kirjoitti:

    on jäänyt laittamatta paikka.....=) kyse on olarin pisteestä

    kuvailla vähän...tai laita suoraan nimi ja puhelin numero=)ja mitä teet siellä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sinuun ihastunut kirjoitti:

Miten uskallan sanoa sinulle, että olen sinuun syvästi ihastunut sinä yläkerran Laura...=)
T:saman katon alla oleva miekkonen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu