Kokoomus puolustaa parhaiten työväkeä

Tämänpäivän fakta.
3221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aina itsenäisyyspäivänä!

Äänestä

porukkaa! Kokoomushan on kuten armeijassa aikoinaan esikunta komppania! Karjalan Prikaatissa ne oli kaikki B-miehiä! Prikaatin ruokalan vääpeli aina sanoi, että EK:n miehet on muuten ihan hyviä, mutta lumi hangessa ne ei pääse eteen päin!

Äänestä
  • olen itse p miäs,mutta haastan sinut
    parasta a-ryhmää olvan lajikumppanin
    hankijuoksu kilpailuun
    kerro aika ja paikka.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ja kokoomusmarsille mennään kirjoitti:

Tämänpäivän fakta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu