Vai että lentokone löydettiin ja selviytyjiä ei ollut. Mitenköhän tämä selitetään?
Vastaukset 7
- anonyymmi
Mikä jakso?
- minäkin katoin just äsken
Kirjoitinkin tästä just pitkästi tuohon ketjuun, jossa mietitään teoriaa tälle saarelle...
Minusta se, että kaikki olis kuolleita kävis loogisesti selitykseksi, mutta ehkä olis liian helppo teoria ja jostain luin, että tekijät ois kumonnu sen ... - eilskdfjie
minäkin katoin just äsken kirjoitti:
Kirjoitinkin tästä just pitkästi tuohon ketjuun, jossa mietitään teoriaa tälle saarelle...
Minusta se, että kaikki olis kuolleita kävis loogisesti selitykseksi, mutta ehkä olis liian helppo teoria ja jostain luin, että tekijät ois kumonnu sen ...Tekijät on tosiaan kumonnu useaan otteeseen nuo kaikki teoriat että lostilaiset olisivat kuolleita, tai jonkinlaisessa kiirastulessa.
Saa sitte nähdä miten nuo kaikki selittyy.. varsinki tuo "lentokone on löydetty eikä selviytyjiä ollut" - Rasputin
eilskdfjie kirjoitti:
Tekijät on tosiaan kumonnu useaan otteeseen nuo kaikki teoriat että lostilaiset olisivat kuolleita, tai jonkinlaisessa kiirastulessa.
Saa sitte nähdä miten nuo kaikki selittyy.. varsinki tuo "lentokone on löydetty eikä selviytyjiä ollut"Ne alkuperäset henkilöt ovat kuolleet, mut nepä on kloonattu ja nämä kloonit seikkailee siel saarella. Samalla on korjattu semmosia pieniä vikoja kropassa kuten liikuntavammaisuus ja eräskin herra taitaa yllättäen olla hedelmällinen.
- Hugo II
eilskdfjie kirjoitti:
Tekijät on tosiaan kumonnu useaan otteeseen nuo kaikki teoriat että lostilaiset olisivat kuolleita, tai jonkinlaisessa kiirastulessa.
Saa sitte nähdä miten nuo kaikki selittyy.. varsinki tuo "lentokone on löydetty eikä selviytyjiä ollut"Tekijät eivät koskaan kerro tarinan juonta etukäteen. Ei siinä olisi mitään mieltä.
- jojojojojooo
No sanottiin että ruumiit oli niin pahasti palaneet ettei niitä voinut tunnistaa. Eli valehdeltiin että lentokoneessa olevat ovat kuolleet. Näin siis itse epäilen.
Kone teki oikeasti pakkolaskun saarelle, onhan se jo moneen kertaan jaksoissa näytetty. pakkolaskuun vaikutettuiin tietenkin jotenkin että kone pakkolaskautui saarelle.
Saari on jenkkien armeijan tai jonkun muun ryhmittymän oma tukikohta jonne ulkopuolisilla ei ole asiaa. Eihän Guantamo Bayhinkään kävellä tosta vaan puhumattakaan area 51:sestä.
Tuo saari voi hyvinkin siis olla ns salainen armeijan tukikohta. Lavastamalla lennolla olleet kuolleiksi "pahasti palaneet" ei heitä sen jälkeen kukaan etsisi.
Tää oli ihan vaan omaa päättelyäni ;)- Se Selittäisi
Sen U.S.A.n armeijan puukon, silloin kun Goodwin kuori sillä omenan
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä on totta mikä ei?
Onko juoru vai ei että nimeltä mainitsematon henkilö on tehnyt naiselle/naisille jotain joka on väärin?251888- 127860
Just saying
Mies joka antaa naiselle turvallisen olon, on seksikäs. Ei kieroja kikkoja ja haluaa olla vain sen yhden naisen mies.123657- 54598
Löytyikö syy miksi Martina on Muhiksen kanssa
Saipa naurut Gekkosen kuvasta, missä ovat ravintola Hookissa Immu fight night ottelun jälkeen, Muhoksella pullottaa hirv90555- 65541
Jos selviäisi että kaivattusi
Olisi savant asperger? Rakastaisitko vielä? Savant-lahjakkuus olisi kapea-alaista neroutta liittyen mekanisiin ja tilan88540- 42525
Päivän aivopieru Trumpilta
Trump julisti sodan hyttysiä vastaan. Myös punkit ovat Trumpin sodan kohteena. Eikö vieläkään USA:n kansa tajua tuon uko63503Jokin ei täsmää
Joskus yksi vuosiluku saa katsomaan koko tarinaa uudestaan. Löysin gradun. Matematiikka ei oikein täsmää siihen, mitä mi267480Oliko Jani Halmeen aika jo tippua TTK:sta?
Jani Halme ja Claudia Ketonen joutuivat jättämään TTK:n. Halme ja Ketonen saivat viimeiseksi jäänestä tanssista, sambas26474- 9466
Toivotko vielä viestiä
Minulta? En rohkene enää ottaa yhteyttä, kun varmasti jo uusia naisia elämässä. Nolaisin vain itseni.34463Jorma Uotinen läväytti härskin heiton - Paljastus uudesta TTK-romanssista?
Tuomari Jorma Uotisen linja on välillä hyvinkin rohkea TTK:ssa. Hän näpäytti Jaakko Parkkalille ja Kastanja Rauhalalle v9439Kuka kaipaa T m?
Kerro nainen kirjaimesi vaan... Haluan miettiä kuka tulee ekana mieleeni.. kuin kurkistus tunteiden meren pinnalle, jota31435Miksi jotku naiset on niin tyhmiä
Että elättelevät turhaa toivoa toisen kustannuksella. Onko ne kaikki kaappilesboja vai mikä niitä vaivaa? Sitten itketä51425- 58422
- 41416
Jätä jo se puolisosi, mun kanssa kilpa-asetelma on tuhoisa.
Eikä hän tule sitä voittamaan. Myöskään missään vanhassa ei kannata roikkua, koska ei uskalla kohdata muutosta, hyvät as27406S-ryhmän vastuullisuuden kaksoisstandardi
Vastuullisuuspuhe on helppoa. Vaikeampaa on selittää, miksi S-ryhmän omien merkkien tuotteita ja raaka-aineita hankitaan6395