Olkaa niinkuin me!!

Miksette voi käyttäytyä kuin me suomalaiset,se on vain patsas!!
Ei ole ihmekään kun teidät on jo kerran miehitetty,yrittäkää edes kunnioittaa vainajia!
Kohta olette uudestaan tossun alla,eikö tässä maailmassa osaa kukaan muu käyttäytyä kuin poihjoismaalainen Herraskansa!
2760
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

niin voit muuttaa mielipidettäsi. Suomalaiset ovat kuin hulluja koiria. PASKA PORUKKAA SUURIN OSA. KUN SAAVAT NIMETTÖMINÄ KIRJOITTAA KOLOISSAAN. PASKA JENGIÄ!!!!!

Äänestä

Sanoit että Viro on kohta tossun alla.Hah.
Mehän suomalaiset olemme olleet sitä aina.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Hölmöt Virolaiset kirjoitti:

Miksette voi käyttäytyä kuin me suomalaiset,se on vain patsas!!
Ei ole ihmekään kun teidät on jo kerran miehitetty,yrittäkää edes kunnioittaa vainajia!
Kohta olette uudestaan tossun alla,eikö tässä maailmassa osaa kukaan muu käyttäytyä kuin poihjoismaalainen Herraskansa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu