Salmelainen on neiti

miten tälläisiä neitejä pyydetää maajoukkueseen?
4431
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Puhelimella viissiin kysyvät, jos eivät paikanpäälle lähde. Mene ja tiedä?

Äänestä

ruikuttaa? Buffalon poika on parempi kuin sinä, samoin Ruudun veljekset.
Ainoa itkuiikka on Sean.

Äänestä
  • vittu, mä oon paras pakki!

    Äänestä

  • "Ainoa itkuiikka on Sean"

    Anteeksi, mutta mitähän tarkoitat kyseisellä lausahduksellasi? Todella huippu pelaaja kyseessä!

    Kannattais varmaan alkaa seuraan pelejä, eikä itkeä täällä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jukka kirjoitti:

miten tälläisiä neitejä pyydetää maajoukkueseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu