Sverige vinner guld igen!

Tyvärr finska pojkar, så går det igen.
Finland for kanske pronsmedaljer.
3174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jag tycker om Anders, Staffan och Niklas också!

Äänestä

Turhaan kirjoittelet, suomalainen kun olet vielä kaiken lisäksi. Paljastit sen jo puoliksi, koska Ruotsissa ei kovinkaan moni Tukholmassa ja sen eteläpuolella ole jääkiekosta kiinnostunut joitakin Göteborgin suomalaisia lukuun ottamatta. Edes roistovaltion kansalaiset eli venäläiset eivät kisoista välitä, minkä huomaa jo pelkästään yleisöstä. Ei noihin halleihin edes mahdu paljoa mitään (alle 15 000).

Äänestä
  • no kyllä niiden kotiotteluihin sentään tulee väkeä, vaikkei ne muuten kisoista välitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mats Sundin kirjoitti:

Tyvärr finska pojkar, så går det igen.
Finland for kanske pronsmedaljer.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu