Euro on

verrattuna taalaan ja kaikki öljykauppa tehdään taaloilla. Miksi valuutta etu ei näy pensan hinnassa?? Kuka saamari nyt vetää välistä? Joku vetää, vaan kuka? Vastatkaapa tähän, jos osaatte myös perustella mielipiteenne.
172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

öljy-yhtiöt on nopeita nostaan mutta ei laskeen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


todella vahva, kirjoitti:

verrattuna taalaan ja kaikki öljykauppa tehdään taaloilla. Miksi valuutta etu ei näy pensan hinnassa?? Kuka saamari nyt vetää välistä? Joku vetää, vaan kuka? Vastatkaapa tähän, jos osaatte myös perustella mielipiteenne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu