nyt loppu tämä kirjoittelu tähän, kun ei kukaan vastaa mihinkään viestiin!!!Ei jaksa koko päivää täällä yksikseen huhuilla!!Taidanpa ottaa silitysraudan käteen ja käydä pyykkikasan kimppuun.
Kyllä....
Iris
19554
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Mitä sie kysyit, kun en kuullut?
mittää kysyny!! Minä vaan huusin täällä vihasena, kun kukaan ei vastaa mun viesteihin!!
Yritä päästä piiriin.
Piiri pieni pyörii,lapset(aikuiset)siinä hyörii....
varmasti yritä! Huutelen täältä vaan silloin tällöin jotain.
Sun pitäs asua täällä niin pääsisit piiriin!
missä???
...........
et kai sä täällä yksikses joudu oleen...tuu mukaan keskusteluihin :)
mä taidan tästä käydä ton pyykkikasan kimppuun ihan tosissani. Oon niin kauan tässä jo istuskellu, että alkaa takamus jo pikkuhiljaa puutua! Voi olla, että palailen vielä illalla..Jotenkin on tänään ollu sellanen päivä, ettei oikein mitään järkevää oo saanu aikaseks.
on ollut touhua koko päivän...:) Kyllä tuo sun vaihtoehtosi kuulostaakin järkevämmältä :) Kumminkaan se pyykkikasa ei siittä ittellään silene ...valitettavasti ;O)
Lätistä ne samperin pyykit.Kyllä ne siitä oikenee...;)
tuo oli hyvin sanottu!! Minähän suorastaan piristyin!!AAghrrr lätistelen niitä pyykkejä tässä samalla!Ihanaa purkaa agressioitaan niihin!!!
voithan sää tulla muihinki alotuksii..vastataan siäkin..sulle..
voinkin. Kiva kun vastasit!
sulle...oon koittanu vähentää..täälläoloo...
aina hiljenee...välillä ei:) hauskaa silittelyä sulle:))
järkee, kuin tässä????
"hengaa" huuhaassa ku pyykkii silittelee ;)
koneelle; olen ollut muualla...Pahoittelen, ettei viesteihisi ole vastattu; itselläni on VAIN kivoja muistoja sinun kanssasi keskusteluista:)