Outoa... Fantasiat on fantasioita, mutta tämä ei vaan jätä rauhaan. Elämänkumppaniksi haluan nuoren/itseni ikäisen kauniin naisen ja olen vakuuttunut, että seksielämä hänen kanssaan tulee olemaan jälleen kerran nautinnollista.
Kuitenkin näinä yksinäisinä iltoina haaveilen pelkästä seksistä itseäni paljon vanhemman mielikuvitusnaisen kanssa. Naisella on muutama kilo ylimääräistä, hän ei ole kaunis. Nainen sanoo suoraan, mitä haluaa - alistaa, muttei satuta - on kasvojeni päällä ja hieroo tussuaan vasten kieltäni kunnes saa räjähtävän orgasmin - ja siitähän ne puuhat sitten vasta alkavatkin.
Nyt olisi teoriassa mahdollisuus toteuttaa tuo, mutta en vaan tiedä onko siinä mitään järkeä - todellisuus kun ei mene useinkaan kuvitelmien mukaan.
Vanhempi nainen
5
2611
Vastaukset
Itse saattaisin tarttua tilanteeseen, toki pitäisi jotenkin tietää kyseinen nainen jne. Pari olisi itselläkin kiikarissa ja kiinnostaisi kokeilla jos mahdollisuus tulisi, tosin ei taida koskaan tapahtua.
- Kiälimiäs.
Kyllä säkin pääset vielä toteuttamaan toiveesi,mutta menettääkö fantasia silloin toimivuuden,mulla itsellä 14v.vanhempi mahtavan ihana nainen,olen kyllä saanut opettaa häntä monissa asioissa sexin salaisuuksiin,mutta nyt yhdessä muutama vuosi ja parempaa sexiä en ole muualta saanut,enkä kyllä ole halunnutkaan,hän kyllä täyttää mun tarpeeni täysin,olen mies jo keski-iän kynnuksellä,mutta empä vaihtais naistani johonkin"pissikseen".
- apulaismies
Kiälimiäs. kirjoitti:
Kyllä säkin pääset vielä toteuttamaan toiveesi,mutta menettääkö fantasia silloin toimivuuden,mulla itsellä 14v.vanhempi mahtavan ihana nainen,olen kyllä saanut opettaa häntä monissa asioissa sexin salaisuuksiin,mutta nyt yhdessä muutama vuosi ja parempaa sexiä en ole muualta saanut,enkä kyllä ole halunnutkaan,hän kyllä täyttää mun tarpeeni täysin,olen mies jo keski-iän kynnuksellä,mutta empä vaihtais naistani johonkin"pissikseen".
sinulle: http://www.happysexnet.com/samples/oldmaria04/index.htm l ja lisää: http://www.momshere.com/ edelleen erinomaisia kuvia: http://www.fetishdaddy.com/granny2/hunindex.html . http://www.sexoasis.com/search.cgi?accountid=344&query=Granny Grandma Grannies&pics=1 .
http://www.smutfun.com/ http://www.fetishdaddy.com/granny2/hunindex.html
tässä pitäis olla alkupaloiksi? noita kun katsoo luulis hiukan helppaavan himoa.
- Seksissä
Olen siis nainen ja kyllä on pakko sanoa, etten omanikäistä miestä seksikumppaniksi halua enää...kun olen nuoremman miehen makuun päässyt. Ei sitoumuksia, pelkkää huikee seksiä.Suosittelen!
- on itseäni
nuorempi vaimo, kauniskin, pari lasta, hyvä rakkauselämä kotona, silti minulla on ollut useita vanhempia rakastajattaria, nautin suunnattomasti, jos voin tyydyttää seksinnälkäisen vanhemman naisen.On vain oltava tarkkana,ettei käry käy, vaimoni ei takuulla hyväksyisi syrjähyppyjäni.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?827066Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit267033Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1066143Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455384Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik845218Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa605163Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus405088Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset274575Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv163417Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html3003360